Adet Takipcisi

iOS için Adet Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.3 MB
  • Version 9.3.2
  • Dil TR / EN
  • Firma GP International LLC
Adet Takipcisi uygulaması ile adet tarihlerinizi takip edebilir, ovalasyon süresini takip edebilir ve adet sürecindeki ruh hallerinizi izleyebilirsiniz.

Adet Takipcisi uygulaması ile adet tarihlerinizi takip edebilir, ovalasyon süresini takip edebilir ve adet sürecindeki ruh hallerinizi izleyebilirsiniz.

Kadınlar için özel olarak geliştirilmiş olan Adet Takipcisi uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilir ve size özel bir adet programı ile özel günlerinizin takibini yapabilirsiniz. Kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü ile son derece kullanışlı şekilde tasarlanmış olan bu uygulama her bayanın cihazında mutlaka bulunması gereken mükemmel bir uygulamadır.

Uygulamaya şifre ekleyerek sizden başkasının giriş yapabilme ihtimalini ortadan kaldırabilir ve uygulamanın sizin için güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamaya adet tarihlerinizi girerek uygulamanın sizin için takip den aylardaki adet tahminini yapmasını sağlayarak uygulamaya her giriş yaptığınızda adet tarihinize kalan gün sayısını görebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile ovalasyon tarihlerinizi de takip ederek en sağlıklı ve yüksek ihtimaller bulunduran tarihleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı piyasadaki diğer adet takvimi uygulamalarından ayıran eğlenceli bir de özelliği bulunuyor. Adet tarihlerinize ruh halinizi yansıtan sevimli ifadeler ekleyerek hangi dönemlerde nasıl hissettiğinizi kayıt edebilirsiniz.

Adet Takipcisi indir